9. ročník Pétanque jednotlivců

20.10.2012 19:17

V dětském domově se dnes konal v areálu dětského domova 9. ročník Pétanque jednotlivců.

Počasí nebylo úplně slunečné, ale přesto se sešlo bojovat o čest i úspěch 16 dětí, 27 žen a 28 mužů. Během dne se hrálo, ale i grilovalo a diskutovalo. V dětské kategorii vyhrál Kanwar Šulc před Romanem Tamlerem a Lucií Lexovou. Ženy opanovala Libuše Lexová před mládím v podání Žanety Kratochvílové a Michaely Lněničkové. V mužích na stupínek nejvyšší vystoupal Jan Pergner, druhý byl Dominik Svoboda a třetí Jiří Dědek. Nástup mládí pak potvrdil v superbowlu, kde hrají vítězové jednotlivých kategorií, Kanwar Šulc, vyhrál a odnesl si putovní pohár pro celkového vítěze. Poděkování patří lidem, kteří se celý den starali o pohodu i turnaj a sponzorům Magistrátu hlavního města Prahy a restauraci Léta Páně.